-- Adversting 9 REKLAM ALANI --

-- Adversting 10 --

-- Adversting 1 REKLAM ALANI --

Boşanma aşamasındaki eşini çarparak ezen koca: Çarptığım kişinin eşim olduğunu bilmiyordum

Boşanma aşamasındaki eşini çarparak ezen koca:Çarptığım kişinin eşim olduğunu bilmiyordum

22:08:49 | 2021-11-12

-- Adversting 5 REKLAM ALANI --

Ordu'da boşanma aşamasında olduğu eşini çocuklarının gözü önünde minibüsle ezerek ölümüne yol açan ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan İbrahim Pişkin'in ifadesi ortaya çıktı. Cani koca ifadesinde, "Ben çarptığım kişinin eşim olduğunu bilmiyordum. Olaydan sonra herhangi bir tekmeleme eyleminde bulunmadım. Sadece sırtı dönüktü, başını çevirmeye çalıştım" sözleriyle kendisini savundu.

Korgan ilçesine bağlı Merkez Mahallede meydana gelen olayda, kendisine ait aracıyla seyir halinde olan İbrahim Pişkin, çocukları ile birlikte yolda yürüyen boşanma aşamasındaki eşi Selime Pişkin ile karşılaştı.
KADINI ARAÇLA EZİP DARBETTİ

Selime Pişkin, aracını yolda yürüyen eşinin üzerine sürerek duvara sıkıştırdı. Çocuklarının çığlığına aldırış etmeyen Pişkin, araçtan inerek yere yığılan eşini tekmeledi.

ARAÇLA EZİLEN KADIN HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Bu sırada çevredeki vatandaşlar, müdahale ettiği saldırganı linç etmeye çalıştı. Ağır yaralanan kadın için sağlık ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Korgan Devlet Hastanesine kaldırılan Selime Pişkin burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Öte yandan İbrahim Pişkin olay yeri yakınındaki jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Yaşanan olay ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: KAZAYLA OLDU

İbrahim Pişkin, emniyette ve savcılıkta verdiği ifadede, olayın kazayla olduğunu savunarak, "Ben çarptığım kişin eşim olduğunu bilmiyordum. Olaydan sonra herhangi bir tekmeleme eyleminde bulunmadım. Sadece sırtı dönüktü, başını çevirmeye çalıştım. Kazayla oldu" dedi.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü