-- Adversting 9 REKLAM ALANI --

-- Adversting 10 --

-- Adversting 1 REKLAM ALANI --

Sinan Çolak: ekip arkadaşları ile istişare toplantısı düzenledi..

(SUBESO) Sultanbeyli Birleşik esnaf sanatkarlar odası, Başkan adayı Sinan Çolak ekip arkadaşları ile istişare toplantısı düzenledi..!

01:04:52 | 2022-01-22

-- Adversting 5 REKLAM ALANI --

Sinan Çolak: Sultanbeyli Birleşik esnaf sanatkarlar odası seçimine giderken istişare toplantımızı gerçekleştirdik,

Toplantı ile ilgili açıklana yapan, Sinan Çolak, esnafın talepleri doğrultusunda hazırlanan çözümü faaliyetlerini aktardı..

Sinan Çolak: meslek ahlakı, disiplinli olmayı, geliştirmek, insan ilişkiler, bilgi, konusunda köprü olmak ve anlaşmayı amaçlayan, dayanışma kurallarına uygun bir şekilde davranmak, bunun yanı sıra esnafımızın, ticaret alanın ve sanayilerinin kamu'nun yararına yaraşır şekilde ve uygun olarak gelişimini sağlayabilmek
için hiçbir görevden, meslekten, kişiden ayırt etmeden eşit ve uygun şartlarda Sultanbeyli esnafımızın refah düzeyinin artması için yasalarımızın tanıdığı tüm hakları sonuna kadar kullanacağımızın sözünü veriyoruz..

"Ne yapmamız gerektiğini biliyoruz"
Adaylığımı açıkladığımdan beri hergün sahada esnafımızın sıkınıtılarını dinliyoruz
Ticaret dallarını disiplinli bir şekilde bir çatı altına toplayacaz sendikal bir şekilde faaliyeti yürütmek ve bunun yanı sıra da bağlı bulundukları sektörlerde birçok sıkıntılarını, sorunlarını Allah'ın izni ve siz değerli esnafımızın desteği ile çözeceğiz.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü